"بِسم رَبّ شُهدا و صدّیقین"

سلام و درود و تهنیت به امام شهیدان و شهیدان ؛ با سلام
پدر عزیزم تنها شش ماهه بودم که خود را فدا ساختی تا میهن عزیزت پابرجا بماند اما هرگز جای خالی تو را در کنار خود حس نکرده ام و تو در تمام مراحل زندگی با من بوده ای.
به پاس جانفشانی های شما و همرزمانت که از عزیزترین های زندگی خود گذشتید تا آنها بافی بمانند ، موفقیت و پیشرفت همه جانبه من و دیگر فرزندان ایران کوچکترین دینی است که از خون پاک شما برگردن ما باقی مانده تا سرزمینی که شما با خون خود حفظ کرده اید ما با تلاش خود به تعالی برسانیم.
پدر عزیزم بنا به سن کم خود در زمان معراجت خاطره ای از تو در ذهن ندارم و هرچه از تو میدانم حس قلبی و تعریفات و تمجیدات اطرافیان خود نسبت به تو بوده است و همچنین از عموی مهربانم (فرامرز دستنبو) تقاضا داشتم که مرا در ساخت مطالب سایت یاری فرمایند و ایشان با لطف همیشگی خویش بنده را در این امر یاری فرمودند. متن زیر و بخشی از مطالب سایت از دست نوشته های ایشان می باشد.
فرداد دستنبو کارشناس فناوری اطلاعات (فرزند چهارم شهید)


"در آخر با نهایت علاقه نسبت به مادر مهربانم که سختی ها و زحمت بسیاری کشیده اند ؛ این سایت را به ایشان تقدیم می نمایم."
"بِسم رَبّ شُهدا و صدّیقین"

به نام خداوندی که جان داد تا فدای ایران اسلامی نماییم.
اگر درست در تکوین گیتی به تجسس و تفکر بپردازیم و کائنات را روی هم رفته از جهت یک مجموع کل و از نظر نشو و ارتقاء در مقابل دیدگان مجسم نماییم واقعیّت این فلسفه را خواهیم یافت که انقلابات و تحوّلات تاغیراتی که در ابعاد جهادی بعمل آمده و می آید فقط به یک قوّه حکمفرما بوده و آن عبادت از قوّه "عشق" است.
روی این اصل در هر یک از انسان ها یک روح و یا قوّه غریزی است که آنرا بجانب کمال می کشاند و بسوی تکامل می بردو به طرف ترقّی و تعالی سوق می دهد. برای رسیدن به این کمال و ترقّی احتیاج به جنبش و کوشش می باشد و این همان عشق است ، بدین ترتیب باید کلمه عشق را باین معنی تعبیر کرد که عشق یعنی جنبش ، جستجو ، تلاش و حرکت بسمت حضرت حق تعالی و رسیدن به جمال و کمال.
امروزه در پهن دشت سرزمین ایران اسلامی کمتر جایی را می توان یافت که نام و نشانی از شهدای بزرگوار جنگ تحمیلی عراق بر علیه ایران در آن نباشد و اکثر قریب به اتّفاق مردم با غیرت خاطرات و یاد هایی از این عزیزان بر لوح خاطر سپارده نباشند.
لیکن آنچه که در این میان گفتنی است هر انسان اندیشه ورز در گذرگاه حیات خویش فراز و نشیب های بسیاری را دیده و از پیچ و خم های دور و دراز گذشته تا راه خود را تا رسیدن به سرمنزل مقصود برساند. مسیر تکامّلی انسان تدریجی بوده چنانچه

موّلایم علی (علیه السلام) می فرمایند :

" وای به حال کسی که دو روز عمرش باهم یکسان باشد ، بدین معنی که هر روز آدمی باید نسبت به دیروزش پیشرفته تر باشد"